czwartek, 11 sierpnia 2011

Autor: Leonia o czwartek, sierpnia 11, 2011
Reakcje: 
 Witam :)
Stwierdziłam dziś, że napiszę post o Amy Winehouse, a raczej o tym, iż jej były mąż pisze o niej książkę.

Przebywający nadal za kratkami były mąż Amy Winehouse postanowił skorzystać ze zrobionej mu przez los okazji i napisać książkę, w której opowie o swoim życiu z tragicznie zmarłą gwiazdą.Blake Fielder-Civil chwali się już, że zna wiele nigdy nie ujawnionych sekretów piosenkarki, a także zamierza dokładnie opisać, jak wciągnął ją w kokainowy nałóg.

Blake planuje napisać całą historię Amy. Od momentu, gdy stała się sławna do jej nagłej śmierci - twierdzi informator magazynu The SunKiedy byli razem, kręcił filmiki z nią w roli głównej,istnieje wiele godzin nagrań i zdjęć, które nigdy nie zostały pokazane publicznie.

Amy spotkała swojego przyszłego męża w 2005 roku w barze. Zaledwie miesiąc później wytatuowała sobie jego imię na lewej piersi. Wtedy Blake odszedł do innej kobiety, a pogrążona w smutku Winehouse zaczęła topić smutki w alkoholu. Wtedy także powstały teksty na płytę Back to Black. Ostatecznie para pobrała się w 2007 roku, ale ich toksyczne małżeństwo zakończyło się szybko bardzo nieprzyjemnym rozwodem.

Był miłością jej życia, ale był najbardziej odrażającą osobą, jaką kiedykolwiek widziałem. Nie zasługiwał na taką dziewczynę jak Amy - powiedział The Sun Sam Shaker, szef ulubionego klubu Amy. Ona zawsze go kochała i on zawsze kochał ją. Nie mogli być ze sobą, ale nie mogli także żyć bez siebie.

Kilka wydawnictw zaproponowało już Blakowi ogromne sumy za wydanie ksiązki o Winehouse oraz publikacje prywatnych zbiorów zdjęć i filmów. Jak widać znalazł już sposób na to, jak zdobyć pieniądze na narkotyki na resztę zycia.

A teraz kilka moich zdjątek :
0 komentarze:

Prześlij komentarz

 

Give the Smile ;3 Copyright © 2012 Design by Antonia Sundrani Vinte e poucos